Калиди Hirschmann GRS105-24TX/6SFP-1HV-2A
Тавсифи мухтасар:
Тарҳи чандири коммутаторҳои GREYHOUND 105/106 онро ба дастгоҳи шабакавии ояндадор табдил медиҳад, ки метавонад дар баробари ниёзҳои паҳнои банд ва нерӯи шабакаи шумо таҳаввул ёбад. Бо тамаркуз ба дастрасии ҳадди аксар шабака дар шароити саноатӣ, ин коммутаторҳо ба шумо имкон медиҳанд, ки шумора ва намуди портҳои дастгоҳро интихоб кунед - ҳатто ба шумо имкон медиҳанд, ки силсилаи GREYHOUND 105/106-ро ҳамчун коммутатори сутунмӯҳра истифода баред.
Тафсилоти маҳсулот
Барчаспҳои маҳсулот
Санаи ҷашнӣ
Маҳсулот тавсиф
| Навъ | GRS105-24TX/6SFP-1HV-2A (Рамзи маҳсулот: GRS105-6F8T16TSG9Y9HHSE2A99XX.X.XX) |
| Тавсиф | Силсилаи GREYHOUND 105/106, Калиди саноатии идорашаванда, тарҳи бевентилятор, васлкунии рафи 19 дюймӣ, мувофиқи IEEE 802.3, Тарроҳии 6x1/2.5GE +8xGE +16xGE |
| Версияи нармафзор | HiOS 9.4.01 |
| Рақами қисм | 942 287 001 |
| Навъ ва миқдори порт | Дар маҷмӯъ 30 порт, 6 порти GE/2.5GE SFP + 8 порти FE/GE TX + 16 порти FE/GE TX |
Бештар Интерфейсҳо
| Тамос бо манбаи барқ/сигнализатсия | Вуруди манбаи барқ 1: васлаки IEC, тамос бо сигнал: блоки терминалии васлаки 2-пинӣ |
| Слоти корти SD | 1 x слоти корти SD барои пайваст кардани адаптери танзимоти худкор ACA31 |
| USB-C | 1 x USB-C (муштарӣ) барои идоракунии маҳаллӣ |
Шабака андоза - дарозӣ of кабелe
| Ҷуфти печида (TP) | 0-100 м |
| Нахи ягона (SM) 9/125 µm | модулҳои SFP-ро бубинед |
| Нахи оптикии якмода (LH) 9/125 µm (трансивери масофаи дур) | модулҳои SFP-ро бубинед |
| Нахи бисёррежимӣ (MM) 50/125 µm | модулҳои SFP-ро бубинед |
| Нахи бисёррежимӣ (MM) 62.5/125 µm | модулҳои SFP-ро бубинед |
Шабака андоза - каскадӣ
| Топологияи хат - / ситора | ҳар гуна |
Қудрат талабот
| Шиддати корӣ | Вуруди таъминоти барқ 1: 110 - 240 VAC, 50 Гц - 60 Гц |
| Истеъмоли барқ | Воҳиди асосӣ бо як манбаи барқ ҳадди аксар 35 Вт |
| Қувваи баромад дар BTU (IT)/соат | ҳадди аксар 120 |
Нармафзор
|
Гузариш | Омӯзиши мустақили VLAN, Фарсудашавии зуд, Вуруди суроғаҳои статикии яккастӣ/мултикастӣ, Афзалияти QoS / Порт (802.1D/p), Афзалияти TOS/DSCP, Реҷаи эътимоди интерфейс, Идоракунии навбати CoS, Шаклдиҳии навбат / Паҳнои максималии навбат, Назорати ҷараён (802.3X), Шаклдиҳии интерфейси баромад, Ҳифзи тӯфони воридшавӣ, Чорчӯбаҳои ҷумбо, VLAN (802.1Q), Реҷаи бехабарии VLAN, Протоколи бақайдгирии GARP VLAN (GVRP), VLAN-и овозӣ, Протоколи бақайдгирии бисёркастии GARP (GMRP), Ҷустуҷӯи IGMP/Querier барои VLAN (v1/v2/v3), Филтркунии номаълуми бисёркасӣ, Протоколи бақайдгирии бисёркаратаи VLAN (MVRP), Протоколи бақайдгирии бисёркаратаи MAC (MMRP), Протоколи бақайдгирии бисёркарата (MRP), Тасниф ва назорати IP Ingress DiffServ, Тасниф ва назорати IP Egress DiffServ, VLAN-и асоси протокол, VLAN-и асоси MAC, VLAN-и асоси зершабакаи IP, Барчаспгузории дукаратаи VLAN |
| Иктидор | HIPER-Ring (Гузариши ҳалқа), Ҷудокунии пайванд бо LACP, Нусхабардории пайванд, Протоколи захиравии медиа (MRP) (IEC62439-2), RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), Муҳофизони RSTP |
| Идоракунӣ | Дастгирии дугонаи тасвирҳои нармафзор, TFTP, SFTP, SCP, LLDP (802.1AB), LLDP-MED, SSHv2, HTTP, HTTPS, Идоракунии IPv6, Домҳо, SNMP v1/v2/v3, Telnet, DNS Client, OPC-UA Server |
Шароити муҳити зист
| Ҳарорати корӣ | -10 - +60 |
| Шарҳ | 698 628 |
| Ҳарорати нигоҳдорӣ/интиқол | -20 - +70 °C |
| Рутубати нисбӣ (ғайриконденсӣ) | 5-90% |
Сохтмони механикӣ
| Андозаҳо (П x Б x Т) | 444 x 44 x 355 мм |
| Вазн | 5 кг тахминӣ |
| Монтаж | Монтажи раф |
| Синфи муҳофизатӣ | IP30 |
Устувории механикӣ
| IEC 60068-2-6 ларзиш | 3.5 мм, 5 Гц – 8.4 Гц, 10 давра, 1 октава/дақ.; 1 г, 8.4 Гц-200 Гц, 10 давра, 1 октава/дақ |
| Зарбаи IEC 60068-2-27 | 15 г, давомнокии 11 мс, 18 зарба |
EMC халалрасонӣ масуният
| EN 61000-4-2 разряди электростатикӣ (ESD) | Разрядкаи контактии 6 кВ, разрядкаи ҳавоии 8 кВ |
| EN 61000-4-3 майдони электромагнитӣ | 20 В/м (800-1000 МГц), 10В/м (80-800 МГц; 1000-6000 МГц); 1 кГц, 80% AM |
| EN 61000-4-4 зуд гузаришҳо (таркиш) | Хатти барқи 2 кВ, хатти иттилоотии 4 кВ STP, хатти иттилоотии 2 кВ UTP |
| Шиддати афзоянда аз ҷониби EN 61000-4-5 | хати барқ: 2 кВ (хат/замин) ва 1 кВ (хат/хат); хати додаҳо: 2 кВ |
| EN 61000-4-6 Иммунитети гузаронидашуда | 10 В (150 кГц - 80 МГц) |
EMC партофташуда масуният
| EN 55032 | EN 55032 Синфи А |
Тасдиқҳо
| Стандарти асосӣ | CE, FCC, EN61131 |
| Бехатарии таҷҳизоти технологияи иттилоотӣ | EN62368, cUL62368 |
Моделҳои дастраси гузариши силсилаи GREYHOUND Hirschmann GRS 105 106
GRS105-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS105-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR
GRS106-16TX/14SFP-1HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS106-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-3AUR
Маҳсулоти марбут
-
Hirschmann MM3 - 2FXS2 / 2TX1 Модули медиавӣ
Тавсиф Навъ: MM3-2FXS2/2TX1 Рақами қисм: 943762101 Навъ ва миқдори порт: 2 x 100BASE-FX, кабелҳои SM, розеткаҳои SC, 2 x 10/100BASE-TX, кабелҳои TP, розеткаҳои RJ45, убуркунии худкор, гуфтушуниди худкор, қутбияти худкор Андозаи шабака - дарозии кабел Ҷуфти печида (TP): 0-100 Нахи оптикӣ (SM) 9/125 µm: 0 -32.5 км, буҷаи пайванди 16 dB дар 1300 nm, A = 0.4 dB/km, захираи 3 dB, D = 3.5 ...
-
Калиди Hirschmann DRAGON MACH4000-48G+4X-L3A-UR
Санаи таблиғотӣ Тавсифи маҳсулот Навъ: DRAGON MACH4000-48G+4X-L3A-UR Ном: DRAGON MACH4000-48G+4X-L3A-UR Тавсиф: Калиди пурраи гигабитии Ethernet Backbone бо манбаи барқи эҳтиётии дохилӣ ва то 48x портҳои GE + 4x 2.5/10 GE, тарҳи модулӣ ва хусусиятҳои пешрафтаи HiOS Layer 3, масиркунии яккаст Версияи нармафзор: HiOS 09.0.06 Рақами қисм: 942154002 Навъ ва миқдори порт: Дар маҷмӯъ то 52 порт, блоки асосӣ 4 порти собит...
-
Калиди идоранашавандаи Hirschmann SSR40-8TX
Санаи таблиғотӣ Тавсифи маҳсулот Навъ SSR40-8TX (Рамзи маҳсулот: SPIDER-SL-40-08T1999999SY9HHHH) Тавсиф Идорашаванда, Гузариши роҳи оҳани саноатии ETHERNET, тарҳи бе вентилятор, ҳолати нигоҳдорӣ ва гузариши пеш, Рақами қисмати Ethernet-и пурраи гигабитӣ 942335004 Навъ ва миқдори порт 8 x 10/100/1000BASE-T, сими TP, розеткаҳои RJ45, гузариши худкор, гуфтушуниди худкор, қутбияти худкор Интерфейсҳои бештар Контактҳои таъминоти барқ/сигнализатсия 1 x ...
-
Hirschmann RS20-0800S2S2SDAUHC/HH Истеҳсоли беидор...
Муқаддима Коммутаторҳои Ethernet-и RS20/30, ки идора намешаванд Hirschmann RS20-0800S2S2SDAUHC/HH Моделҳои баҳогузорӣшуда RS20-0800T1T1SDAUHC/HH RS20-0800M2M2SDAUHC/HH RS20-0800S2S2SDAUHC/HH RS20-1600M2M2SDAUHC/HH RS20-1600S2S2SDAUHC/HH RS30-0802O6O6SDAUHC/HH RS30-1602O6O6SDAUHC/HH RS20-0800S2T1SDAUHC RS20-1600T1T1SDAUHC RS20-2400T1T1SDAUHC
-
Калиди Hirschmann BRS40-00249999-STCZ99HHSES
Санаи таблиғотӣ Тавсифи маҳсулот Тавсиф Гузариши саноатии идорашаванда барои DIN Rail, тарҳи бевентилятор Ҳама намуди гигабит Версияи нармафзор HiOS 09.6.00 Навъ ва миқдори порт Дар маҷмӯъ 24 порт: 24x 10/100/1000BASE TX / RJ45 Интерфейсҳои бештар Таъминоти барқ/тамоси сигнализатсия 1 x блоки терминали васлшаванда, вуруди рақамии 6-пинӣ 1 x блоки терминали васлшаванда, 2-пинӣ Идоракунии маҳаллӣ ва иваз кардани дастгоҳ Шабакаи USB-C...
-
Калиди идорашавандаи Hirschmann RSB20-0800T1T1SAABHH
Муқаддима Портфели RSB20 ба корбарон як роҳи ҳалли босифат, мустаҳкам ва боэътимоди коммуникатсиониро пешниҳод мекунад, ки воридшавии аз ҷиҳати иқтисодӣ ҷолибро ба сегменти коммутаторҳои идорашаванда таъмин мекунад. Тавсифи маҳсулот Тавсиф Коммутатори Ethernet/Ethernet-и зуд ва паймонкор мувофиқи IEEE 802.3 барои DIN Rail бо нигоҳдорӣ ва интиқол...


