Калиди Hirscnmann RS20-2400S2S2SDAE
Тавсифи мухтасар:
Портҳои Ethernet-и зуд бо/бе PoE. Коммутаторҳои Ethernet-и идорашавандаи компакти OpenRail RS20 метавонанд аз 4 то 25 зичии портро ҷойгир кунанд ва бо портҳои гуногуни пайвасти Ethernet-и зуд дастрасанд - ҳамаашон мисӣ, ё 1, 2 ё 3 портҳои нахӣ. Портҳои нахӣ дар бисёррежимӣ ва/ё якрежимӣ дастрасанд. Портҳои Ethernet-и гигабитӣ бо/бе PoE. Коммутаторҳои Ethernet-и идорашавандаи компакти OpenRail RS30 метавонанд аз 8 то 24 зичии портро бо 2 порти гигабитӣ ва 8, 16 ё 24 порти Ethernet-и зуд ҷойгир кунанд. Конфигуратсия 2 порти гигабитиро бо слотҳои TX ё SFP дар бар мегирад. Коммутаторҳои Ethernet-и идорашавандаи компакти OpenRail RS40 метавонанд 9 порти гигабитиро ҷойгир кунанд. Конфигуратсия 4 x Портҳои Combo (10/100/1000BASE TX RJ45 ва слотҳои FE/GE-SFP) ва 5 x портҳои 10/100/1000BASE TX RJ45-ро дар бар мегирад.
Тафсилоти маҳсулот
Барчаспҳои маҳсулот
Санаи ҷашнӣ
Маҳсулот тавсиф
| Тавсиф | Гузариши босуръати Ethernet-и идорашаванда барои гузариши мағозаи роҳи оҳани DIN ва пеш, тарҳи бе вентилятор; Қабати нармафзори такмилёфтаи 2 |
| Рақами қисм | 943434045 |
| Навъ ва миқдори порт | Дар маҷмӯъ 24 порт: 22 x стандарти 10/100 BASE TX, RJ45; Пайванди Up 1: 1 x 100BASE-FX, SM-SC; Пайванди Up 2: 1 x 100BASE-FX, SM-SC |
Бештар Интерфейсҳо
| Тамос бо манбаи барқ/сигнализатсия | 1 x блоки терминалии васлшаванда, 6-пинӣ |
| Интерфейси V.24 | 1 x васлаки RJ11 |
| Интерфейси USB | 1 x USB барои пайваст кардани адаптери танзимоти худкор ACA21-USB |
Шабака андоза - дарозӣ of кабел
| Ҷуфти печида (TP) | Порти 1 - 22: 0 - 100 м |
| Нахи ягона (SM) 9/125 µm | Пайванди болоӣ 1: 0 - 32.5 км, 16 дБ Буҷаи пайванд дар 1300 нм, A = 0.4 дБ/км, 3 дБ захира, D = 3.5 пс/(нм x км) \\\ Пайванди болоӣ 2: 0 - 32.5 км, 16 дБ Буҷаи пайванд дар 1300 нм, A = 0.4 дБ/км, 3 дБ захира, D = 3.5 пс/(нм x км) |
Шабака андоза - каскадӣ
| Топологияи хат - / ситора | ҳар гуна |
| Калидҳои миқдорӣ барои сохтори ҳалқа (HIPER-Ring) | 50 (вақти аз нав танзимкунӣ 0.3 сония.) |
Қудрат талабот
| Шиддати корӣ | 12/24/48V DC (9,6-60)V ва 24V AC (18-30)V (зиёдатӣ) |
| Истеъмоли барқ | ҳадди аксар 14.5 Вт |
| Қувваи баромад дар BTU (IT)/соат | ҳадди аксар 52.9 |
Нармафзор
| Гузариш | Ғайрифаъол кардани омӯзиш (функсияи марказ), омӯзиши мустақили VLAN, пиршавии зуд, вуруди суроғаҳои статикии яккастӣ/мултикастӣ, афзалияти QoS / порт (802.1D/p), афзалияти TOS/DSCP, маҳдудкунандаи пахши баромад барои ҳар як порт, назорати ҷараён (802.3X), VLAN (802.1Q), пайгирии IGMP/querier (v1/v2/v3) |
| Иктидор | HIPER-Ring (Мудир), HIPER-Ring (Гузариши ҳалқа), Протоколи захиравии медиа (MRP) (IEC62439-2), Пайвасткунии шабакаи захиравӣ, RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), Муҳофизони RSTP, RSTP аз болои MRP |
| Идоракунӣ | TFTP, LLDP (802.1AB), V.24, HTTP, Домҳо, SNMP v1/v2/v3, Telnet |
| Ташхис | Муайянкунии низоъи суроғаҳои идоракунӣ, Муайянкунии такрории суроғаҳо, Тамос бо сигнал, Нишондиҳии ҳолати дастгоҳ, LED-ҳо, Syslog, Муайянкунии номувофиқати дуплекс, RMON (1, 2, 3, 9), Оинаи порт 1: 1, Оинаи порт 8: 1, Маълумоти система, Худсанҷишҳо дар оғози сард, Идоракунии SFP, Дампи коммутатор |
| Конфигуратсия | Адаптери танзимоти худкори ACA11 Дастгирии маҳдуд (RS20/30/40, MS20/30), танзимоти худкори бекоркунӣ (бозгашт), танзимоти изи ангушт, муштарии BOOTP/DHCP бо Танзимоти худкор, Адаптери танзимоти худкор ACA21/22 (USB), HiDiscovery, Релеи DHCP бо имконоти 82, Интерфейси сатри фармон (CLI), Дастгирии пурраи MIB, Идоракунии вебӣ, Кӯмаки вобаста ба контекст |
| Амният | Амнияти порт дар асоси IP, Амнияти порт дар асоси MAC, Дастрасӣ ба идоракунӣ, ки аз ҷониби VLAN маҳдуд карда шудааст, Сабти SNMP, Идоракунии корбарони маҳаллӣ, Тағйир додани парол ҳангоми воридшавии аввал |
| Ҳамоҳангсозии вақт | Муштарии SNTP, Сервери SNTP |
| Профилҳои саноатӣ | Протоколи EtherNet/IP, Протоколи PROFINET IO |
| Дигар | Гузариши дастӣ аз кабел |
| Танзимоти пешакӣ | Стандартӣ |
Муҳити зист шароит
| Ҳарорати корӣ | 0-+60 °C |
| Ҳарорати нигоҳдорӣ/интиқол | -40-+70 °C |
| Рутубати нисбӣ (ғайриконденсӣ) | 10-95% |
Механикӣ сохтмон
| Андозаҳо (П x Б x Т) | 110 мм x 131 мм x 111 мм |
| Вазн | 650 г |
| Монтаж | Роҳи оҳани DIN |
| Синфи муҳофизатӣ | IP20 |
Механикӣ устуворӣ
| Лабрасияи IEC 60068-2-6 | 1 мм, 2 Гц-13.2 Гц, 90 дақ.; 0.7 г, 13.2 Гц-100 Гц, 90 дақ.; 3.5 мм, 3 Гц-9 Гц, 10 давра, 1 октава/дақ.; 1 г, 9 Гц-150 Гц, 10 давра, 1 октава/дақ. |
| Зарбаи IEC 60068-2-27 | 15 г, давомнокии 11 мс, 18 зарба |
EMC халалрасонӣ масуният
| Разряди электростатикии EN 61000-4-2 (ESD) | Разрядкаи контактии 6 кВ, разрядкаи ҳавоии 8 кВ |
| EN 61000-4-3 майдони электромагнитӣ | 10 В/м (80-1000 МГц) |
| EN 61000-4-4 гузаришҳои зуд (таркиш) | Хатти барқи 2 кВ, хатти иттилоотии 1 кВ |
| Шиддати афзоянда аз ҷониби EN 61000-4-5 | хати барқ: 2 кВ (хат/замин), 1 кВ (хат/хат), хати додаҳои 1 кВ |
| EN 61000-4-6 Иммунитети гузаронанда | 3 В (10 кГц-150 кГц), 10 В (150 кГц-80 МГц) |
EMC партофташуда масуният
| EN 55032 | EN 55032 Синфи А |
| Қисми 15-уми FCC CFR47 | Қисми 15, FCC 47CFR, Синфи А |
Тасдиқҳо
| Стандарти асосӣ | CE, FCC, EN61131 |
| Бехатарии таҷҳизоти назорати саноатӣ | cUL 508 |
| Ҷойҳои хатарнок | cULus ISA12.12.01 class1 div.2 (cUL 1604 class1 div.2) |
Маҳсулоти марбут
-
Калиди Hirschmann BRS40-00249999-STCZ99HHSES
Санаи таблиғотӣ Тавсифи маҳсулот Тавсиф Гузариши саноатии идорашаванда барои DIN Rail, тарҳи бевентилятор Ҳама намуди гигабит Версияи нармафзор HiOS 09.6.00 Навъ ва миқдори порт Дар маҷмӯъ 24 порт: 24x 10/100/1000BASE TX / RJ45 Интерфейсҳои бештар Таъминоти барқ/тамоси сигнализатсия 1 x блоки терминали васлшаванда, вуруди рақамии 6-пинӣ 1 x блоки терминали васлшаванда, 2-пинӣ Идоракунии маҳаллӣ ва иваз кардани дастгоҳ Шабакаи USB-C...
-
Калиди Hirschmann DRAGON MACH4000-52G-L3A-MR
Санаи таблиғотӣ Тавсифи маҳсулот Навъ: DRAGON MACH4000-52G-L3A-MR Ном: DRAGON MACH4000-52G-L3A-MR Тавсиф: Калиди пурраи гигабитии Ethernet Backbone бо то 52 порти GE, тарҳи модулӣ, блоки вентилятор насбшуда, панелҳои парда барои корти хат ва слотҳои таъминоти барқ дохил карда шудаанд, хусусиятҳои пешрафтаи HiOS Layer 3, масирёбии бисёркаст Версияи нармафзор: HiOS 09.0.06 Рақами қисм: 942318003 Навъ ва миқдори порт: Дар маҷмӯъ то 52 порт, ...
-
Таъминоти барқи Hirschmann GPS1-KSV9HH барои GREYHOU...
Тавсиф Тавсифи маҳсулот Тавсиф Таъминоти барқ GREYHOUND Танҳо гузариш Талабот ба барқ Шиддати корӣ 60 то 250 В DC ва 110 то 240 В AC Истеъмоли барқ 2.5 Вт Баромади барқ дар BTU (IT)/соат 9 Шароити муҳити зист MTBF (MIL-HDBK 217F: Gb 25 ºC) 757 498 соат Ҳарорати корӣ 0-+60 °C Ҳарорати нигоҳдорӣ/интиқол -40-+70 °C Рутубати ҳавои нисбӣ (ғайриконденсӣ) 5-95 % Сохти механикӣ Вазн...
-
Интерфейси Hirschmann OZD Profi 12M G12 PRO Conv...
Тавсиф Тавсифи маҳсулот Навъ: OZD Profi 12M G12 PRO Ном: OZD Profi 12M G12 PRO Тавсиф: Табдилдиҳандаи интерфейси барқӣ/оптикӣ барои шабакаҳои автобуси майдони PROFIBUS; функсияи такрорӣ; барои FO пластикӣ; версияи масофаи кӯтоҳ Рақами қисм: 943905321 Навъ ва миқдори порт: 2 x оптикӣ: 4 розетка BFOC 2.5 (STR); 1 x барқӣ: Sub-D 9-пин, зан, таъиноти пин мувофиқи EN 50170 қисми 1 Навъи сигнал: PROFIBUS (DP-V0, DP-...
-
Hirschmann SPIDER-SL-20-05T1999999tY9HHHHH Унман...
Тавсифи маҳсулот Маҳсулот: Hirschmann SPIDER-SL-20-05T1999999tY9HHHH Иваз кардани Hirschmann SPIDER 5TX EEC Тавсифи маҳсулот Тавсифи идоранашаванда, гузариши роҳи оҳани саноатии ETHERNET, тарҳи бевентилятор, ҳолати нигоҳдорӣ ва гузариши пеш, Ethernet Fast, Ethernet Fast Рақами қисм 942132016 Навъ ва миқдори порт 5 x 10/100BASE-TX, сими TP, розеткаҳои RJ45, гузариши худкор, гуфтушуниди худкор, қутбияти худкор ...
-
Hirschmann MACH104-20TX-FR-L3P Гиг-и пурраи идорашаванда...
Тавсифи маҳсулот Тавсиф: 24 порт Гузариши гурӯҳи кории саноатии Gigabit Ethernet (20 x портҳои GE TX, 4 x портҳои комбинатсияи GE SFP), идорашаванда, Software Layer 3 Professional, Гузариш барои нигоҳдорӣ ва фиристодан, IPv6 Омода, тарҳи бе вентилятор Рақами қисм: 942003102 Навъ ва миқдори порт: дар маҷмӯъ 24 порт; 20x (10/100/1000 BASE-TX, RJ45) ва 4 портҳои комбинатсияи Gigabit (10/100/1000 BASE-TX, RJ45 ё 100/1000 BASE-FX, SFP) ...


