Модули алоқаи таъминоти барқи Weidmuller PRO COM IO-LINK 2587360000
Тафсилоти маҳсулот
Барчаспҳои маҳсулот
Маълумоти умумии фармоиш
| Версия | Модули муошират |
| Рақами фармоиш | 2587360000 |
| Навъ | PRO COM IO-LINK |
| GTIN (EAN) | 4050118599152 |
| Миқдор | 1 дона. |
Андозаҳо ва вазнҳо
| Чуқурӣ | 33.6 мм |
| Чуқурӣ (дюйм) | 1.323 дюйм |
| Қад | 74.4 мм |
| Баландӣ (дюйм) | 2.929 дюйм |
| Паҳноӣ | 35 мм |
| Паҳно (дюйм) | 1.378 дюйм |
| Вазни холис | 29 г |
Маълумоти умумӣ
| MTTF | | Мувофиқи Стандарт | СН 29500 | | Вақти корӣ (соат), дақ. | 7.148 МГц | | Ҳарорати муҳити зист | 40°C | | Давраи вазифа | 100% | | | | Ҳарорати корӣ | -25 °C...70 °C | | Дараҷаи ҳимоя | IP20 | | Вазн | 29 г | |
Маҳсулоти марбут ба силсилаи Weidmuller PRO.com:
| Рақами фармоиш | Навъ |
| 2467320000 | PRO COM метавонад кушода шавад |
| 2467340000 | PRO COM метавонад EX-ро кушояд |
| 2466960000 | Намоиши PRO COM 7S |
| 2587360000 | PRO COM IO-LINK |
Қаблӣ: Weidmuller PRO COM метавонад модули коммуникатсионии таъминоти барқро 2467320000 кушояд Баъдӣ: Таъминоти барқии табдилдиҳандаи Weidmuller PRO DCDC 120W 24V 5A 2001800000 DC/DC
Маҳсулоти марбут
-
Weidmuller PRO TOP1 72W 24V 3A CO 2466970000 Равандҳои истеҳсолӣ бояд мунтазам самараноктар карда шаванд. Дар баробари самаранокӣ, самаранокии энергетикӣ ва устуворӣ низ дар саноати пешрафта нақши муҳим мебозанд. Таъминоти барқии PROtop маълумоти аълои самаранокиро бо устувории намунавӣ муттаҳид мекунад, ки ба ҳосилнокии тамоми иншооти истеҳсолӣ таъсири мусбат мерасонад. PROtop як қатор...
-
Маълумоти умумии фармоиш Версия Таъминоти барқ, воҳиди таъминоти барқи режими гузариш, 24 В Рақами фармоиш 2838410000 Навъ PRO BAS 60W 24V 2.5A GTIN (EAN) 4064675444107 Миқдор 1 адад Андоза ва вазн Чуқурӣ 85 мм Чуқурӣ (дюйм) 3.346 дюйм Баландӣ 90 мм Баландӣ (дюйм) 3.543 дюйм Паҳноӣ 36 мм Паҳноӣ (дюйм) 1.417 дюйм Вазни холис 259 г ...
-
Маълумоти умумии фармоиш Версия Таъминоти барқ, воҳиди таъминоти барқи режими гузариш, 48 В Рақами фармоиш 1469610000 Навъ PRO ECO 480W 48V 10A GTIN (EAN) 4050118275490 Миқдор 1 дона. Андозаҳо ва вазнҳо Чуқурӣ 120 мм Чуқурӣ (дюйм) 4.724 дюйм Баландӣ 125 мм Баландӣ (дюйм) 4.921 дюйм Паҳноӣ 100 мм Паҳноӣ (дюйм) 3.937 дюйм Вазни холис 1,561 г ...
-
Маълумоти умумии фармоиш Версия Таъминоти барқ, воҳиди таъминоти барқи режими гузариш, 12 В Рақами фармоиш 1478220000 Навъ PRO MAX 72W 12V 6A GTIN (EAN) 4050118285970 Миқдор 1 дона. Андозаҳо ва вазнҳо Чуқурӣ 125 мм Чуқурӣ (дюйм) 4.921 дюйм Баландӣ 130 мм Баландӣ (дюйм) 5.118 дюйм Паҳноӣ 32 мм Паҳноӣ (дюйм) 1.26 дюйм Вазни холис 650 г ...
-
Маълумоти умумии фармоиш Версия Таъминоти барқ, воҳиди таъминоти барқи режими гузариш, 48 В Рақами фармоиш 2838490000 Навъ PRO BAS 480W 48V 10A GTIN (EAN) 4064675444183 Миқдор 1 адад Андоза ва вазнҳо Чуқурӣ 125 мм Чуқурӣ (дюйм) 4.921 дюйм Баландӣ 130 мм Баландӣ (дюйм) 5.118 дюйм Паҳноӣ 59 мм Паҳноӣ (дюйм) 2.323 дюйм Вазни холис 1,380 ...
-
Маълумоти умумии фармоиш Версия Таъминоти барқ, воҳиди таъминоти барқи режими гузариш, 24V Рақами фармоиш 2838500000 Навъ PRO BAS 30W 24V 1.3A GTIN (EAN) 4064675444190 Миқдор 1 ST Андозаҳо ва вазнҳо Чуқурӣ 85 мм Чуқурӣ (дюйм) 3.3464 дюйм Баландӣ 90 мм Баландӣ (дюйм) 3.5433 дюйм Паҳноӣ 23 мм Паҳноӣ (дюйм) 0.9055 дюйм Вазни холис 163 г Weidmul...