Калиди Hirschmann GRS105-16TX/14SFP-2HV-2A
Тавсифи мухтасар:
Тарҳи чандири коммутаторҳои GREYHOUND 105/106 онро ба дастгоҳи шабакавии ояндадор табдил медиҳад, ки метавонад дар баробари ниёзҳои паҳнои банд ва нерӯи шабакаи шумо таҳаввул ёбад. Бо тамаркуз ба дастрасии ҳадди аксар шабака дар шароити саноатӣ, ин коммутаторҳо ба шумо имкон медиҳанд, ки шумора ва намуди портҳои дастгоҳро интихоб кунед - ҳатто ба шумо имкон медиҳанд, ки силсилаи GREYHOUND 105/106-ро ҳамчун коммутатори сутунмӯҳра истифода баред.
Тафсилоти маҳсулот
Барчаспҳои маҳсулот
Санаи ҷашнӣ
Маҳсулот тавсиф
| Навъ | GRS105-16TX/14SFP-2HV-2A (Рамзи маҳсулот: GRS105-6F8F16TSGGY9HHSE2A99XX.X.XX) |
| Тавсиф | Силсилаи GREYHOUND 105/106, Калиди саноатии идорашаванда, тарҳи бевентилятор, васлкунии рафи 19 дюймӣ, мувофиқи IEEE 802.3, Тарроҳии 6x1/2.5GE +8xGE +16xGE |
| Версияи нармафзор | HiOS 9.4.01 |
| Рақами қисм | 942 287 005 |
| Навъ ва миқдори порт | Дар маҷмӯъ 30 порт, 6x слоти GE/2.5GE SFP + 8x слоти GE SFP + 16x портҳои FE/GE TX |
Бештар Интерфейсҳо
| Тамос бо манбаи барқ/сигнализатсия | Вуруди манбаи барқ 1: васлаки IEC, Тамос бо сигнал: блоки терминали васлаки 2-пинӣ, Вуруди манбаи барқ 2: васлаки IEC |
| Слоти корти SD | 1 x слоти корти SD барои пайваст кардани адаптери танзимоти худкор ACA31 |
| USB-C | 1 x USB-C (муштарӣ) барои идоракунии маҳаллӣ |
Шабака андоза - дарозӣ of кабел
| Ҷуфти печида (TP) | 0-100 м |
| Нахи ягона (SM) 9/125 µm | модулҳои SFP-ро бубинед |
| Нахи оптикии якмода (LH) 9/125 µm (трансивери масофаи дур) | модулҳои SFP-ро бубинед |
| Нахи бисёррежимӣ (MM) 50/125 µm | модулҳои SFP-ро бубинед |
| Нахи бисёррежимӣ (MM) 62.5/125 µm | модулҳои SFP-ро бубинед |
Шабака андоза - каскадӣ
| Топологияи хат - / ситора | ҳар гуна |
Қудрат талабот
| Шиддати корӣ | Вуруди таъминоти барқ 1: 110 - 240 VAC, 50 Гц - 60 Гц, Вуруди таъминоти барқ 2: 110 - 240 VAC, 50 Гц - 60 Гц |
| Истеъмоли барқ | Воҳиди асосӣ бо як манбаи барқ ҳадди аксар 35 Вт |
| Қувваи баромад дар BTU (IT)/соат | ҳадди аксар 120 |
Нармафзор
|
Гузариш | Омӯзиши мустақили VLAN, Фарсудашавии зуд, Вуруди суроғаҳои статикии яккастӣ/мултикастӣ, Афзалияти QoS / Порт (802.1D/p), Афзалияти TOS/DSCP, Реҷаи эътимоди интерфейс, Идоракунии навбати CoS, Шаклдиҳии навбат / Паҳнои максималии навбат, Назорати ҷараён (802.3X), Шаклдиҳии интерфейси баромад, Ҳифзи тӯфони воридшавӣ, Чорчӯбаҳои ҷумбо, VLAN (802.1Q), Реҷаи бехабарии VLAN, Протоколи бақайдгирии GARP VLAN (GVRP), VLAN-и овозӣ, Протоколи бақайдгирии бисёркастии GARP (GMRP), Ҷустуҷӯи IGMP/Querier барои VLAN (v1/v2/v3), Филтркунии номаълуми бисёркасӣ, Протоколи бақайдгирии бисёркаратаи VLAN (MVRP), Протоколи бақайдгирии бисёркаратаи MAC (MMRP), Протоколи бақайдгирии бисёркарата (MRP), Тасниф ва назорати IP Ingress DiffServ, Тасниф ва назорати IP Egress DiffServ, VLAN-и асоси протокол, VLAN-и асоси MAC, VLAN-и асоси зершабакаи IP, Барчаспгузории дукаратаи VLAN |
| Иктидор | HIPER-Ring (Гузариши ҳалқа), Ҷудокунии пайванд бо LACP, Нусхабардории пайванд, Протоколи захиравии медиа (MRP) (IEC62439-2), RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), Муҳофизони RSTP |
| Идоракунӣ | Дастгирии дугонаи тасвирҳои нармафзор, TFTP, SFTP, SCP, LLDP (802.1AB), LLDP-MED, SSHv2, HTTP, HTTPS, Идоракунии IPv6, Домҳо, SNMP v1/v2/v3, Telnet, DNS Client, OPC-UA Server |
| Ташхис | Муайянкунии низоъи суроғаҳои идоракунӣ, Огоҳиномаи MAC, Тамос бо сигнал, Нишондиҳии ҳолати дастгоҳ, TCPDump, LED-ҳо, Syslog, Сабти доимӣ дар ACA, Мониторинги порт бо хомӯшкунии худкор, Муайянкунии пардаи пайванд, Муайянкунии аз ҳад зиёд, Муайянкунии номувофиқати дуплекс, Суръати пайванд ва мониторинги дуплекс, RMON (1,2,3,9), Оинаи порт 1:1, Оинаи порт 8:1, Оинаи порт N:1, Оинаи порт N:2, Маълумоти система, Худсанҷишҳо дар оғози хунук, Санҷиши кабели мисӣ, Идоракунии SFP, Муколамаи санҷиши конфигуратсия, Дампи коммутатор, Огоҳиномаи почтаи электронӣ, RSPAN, SFLOW, Оинаи VLAN |
| Конфигуратсия | Бекор кардани танзимоти худкор (баргардонидан), Танзимоти изи ангушт, Файли танзимоти матнӣ (XML), Танзимоти нусхабардорӣ дар сервери дурдаст ҳангоми захира кардан, Тоза кардани танзимот, аммо нигоҳ доштани танзимоти IP, Муштарии BOOTP/DHCP бо Танзимоти худкор, Сервери DHCP: барои як порт, Сервери DHCP: Ҳавзҳо барои як VLAN, Адаптери Танзимоти худкор ACA31 (корти SD), HiDiscovery, Релеи DHCP бо Варианти 82, Интерфейси сатри фармон (CLI), Скриптҳои CLI, Коркарди скрипти CLI тавассути ENVM ҳангоми боркунӣ, Дастгирии пурраи MIB, Кӯмаки ҳассос ба контекст, Идоракунии HTML5 |
|
Амният | Амнияти порти MAC, Идоракунии дастрасӣ дар асоси порт бо 802.1X, VLAN-и меҳмон/беэътибор, Сервери аутентификатсияи муттаҳидшуда (IAS), Таъиноти RADIUS VLAN, Пешгирии радди хизматрасонӣ, ACL-и дар асоси VLAN, ACL-и дар асоси VLAN, ACL-и дар асоси VLAN, ACL-и асосӣ, Дастрасӣ ба идоракунӣ, ки аз ҷониби VLAN маҳдуд карда шудааст, Нишондиҳии амнияти дастгоҳ, Пайгирии аудит, Сабти CLI, Идоракунии сертификати HTTPS, Дастрасии маҳдуд ба идоракунӣ, Баннери истифодаи мувофиқ, Сиёсати пароли танзимшаванда, Шумораи кӯшишҳои воридшавӣ, Сабти SNMP, Сатҳҳои гуногуни имтиёзҳо, Идоракунии корбари маҳаллӣ, Аутентификатсияи дурдаст тавассути RADIUS, Қулф кардани ҳисоби корбар, Тағйир додани парол ҳангоми воридшавии аввал, Таъиноти сиёсати RADIUS, Аутентификатсияи бисёрмуштарӣ барои як порт, Гузариши аутентификатсияи MAC, Имконоти формат барои гузариши аутентификатсияи MAC, Сноупинги DHCP, Ҳифзи манбаъи IP, Тафтиши динамикии ARP, LDAP, ACL-и дар асоси MAC, ACL-и дар асоси MAC, ACL-и дар асоси MAC, ACL-и дар асоси Ingress IPv4, ACL-и дар асоси IPv4, ACL-и дар асоси IPv4, Time-based Маҳдудкунии ҷараён дар асоси ACL, Egress VLAN ACL, ACL |
| Ҳамоҳангсозии вақт | Соати шаффофи дуқабата PTPv2, Соати сарҳадии PTPv2, BC бо то 8 синхронизатсия/с, Соати вақти воқеии буферӣ, Муштарии SNTP, Сервери SNTP |
| Профилҳои саноатӣ | Протоколи EtherNet/IP Протоколи Modbus TCP PROFINET |
| Дигар | Гузариши дастӣ бо кабел, хомӯш кардани барқ дар порт |
Шароити муҳити зист
| Ҳарорати корӣ | -10 - +60 |
| Шарҳ | 1 013 941 |
| Ҳарорати нигоҳдорӣ/интиқол | -20 - +70 °C |
| Рутубати нисбӣ (ғайриконденсӣ) | 5-90% |
Сохтмони механикӣ
| Андозаҳо (П x Б x Т) | 444 x 44 x 355 мм |
| Вазн | 5 кг тахминӣ |
| Монтаж | Монтажи раф |
| Синфи муҳофизатӣ | IP30 |
Моделҳои дастраси гузариши силсилаи GREYHOUND Hirschmann GRS 105 106
GRS105-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS105-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR
GRS106-16TX/14SFP-1HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS106-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-3AUR
Маҳсулоти марбут
-
Коммутатори идорашавандаи Hirschmann RS20-1600T1T1SDAPHH
Тавсиф Маҳсулот: Hirschmann Hirschmann RS20-1600T1T1SDAPHH Конфигуратор: RS20-1600T1T1SDAPHH Тавсифи маҳсулот Тавсиф Гузариши фаврии идорашавандаи Ethernet барои гузариши мағоза ва пеш аз роҳи оҳани DIN, тарҳи бе вентилятор; Рақами қисми касбии нармафзори қабати 2 943434022 Навъ ва миқдори порт Дар маҷмӯъ 8 порт: 6 x стандарти 10/100 BASE TX, RJ45; Пайванди болоӣ 1: 1 x 10/100BASE-TX, RJ45; Пайванди болоӣ 2: 1 x 10/100BASE-TX, R...
-
Калиди Hirschmann BRS40-00209999-STCZ99HHSES
Санаи таблиғотӣ Тавсифи маҳсулот Тавсиф Гузариши саноатии идорашаванда барои DIN Rail, тарҳи бевентилятор Ҳама намуди гигабитӣ Версияи нармафзор HiOS 09.6.00 Навъ ва миқдори порт Дар маҷмӯъ 20 порт: 20x 10/100/1000BASE TX / RJ45 Интерфейсҳои бештар Таъминоти барқ/тамоси сигнализатсия 1 x блоки терминали васлшаванда, вуруди рақамии 6-пинӣ 1 x блоки терминали васлшаванда, 2-пинӣ Идоракунии маҳаллӣ ва иваз кардани дастгоҳ USB-C ...
-
Калиди Hirschmann GRS105-24TX/6SFP-2HV-2A
Санаи таблиғотӣ Тавсифи маҳсулот Навъ GRS105-24TX/6SFP-2HV-2A (Рамзи маҳсулот: GRS105-6F8T16TSGGY9HHSE2A99XX.X.XX) Тавсиф GREYHOUND Силсилаи 105/106, Гузариши саноатии идорашаванда, тарҳи бе вентилятор, васлкунии рафи 19 дюймӣ, мувофиқи IEEE 802.3, 6x1/2.5GE +8xGE +16xGE Нармафзори тарроҳӣ Версия HiOS 9.4.01 Рақами қисм 942 287 002 Навъ ва миқдори порт Дар маҷмӯъ 30 порт, 6x ковокии SFP GE/2.5GE + 8x портҳои FE/GE TX + 16x FE/GE TX po...
-
HIRSCHMANN BRS30-1604OOOO-STCZ99HHSES Идорашаванда S...
Санаи фурӯш Силсилаи HIRSCHMANN BRS30 Моделҳои дастрас BRS30-0804OOOO-STCZ99HHSESXX.X.XX BRS30-1604OOOO-STCZ99HHSESXX.X.XX BRS30-2004OOOO-STCZ99HHSESXX.X.XX
-
Калиди идоранашавандаи Hirschmann SPR20-8TX-EEC
Санаи таблиғотӣ Тавсифи маҳсулот Тавсиф Идорашаванда, Гузариши роҳи оҳани саноатии ETHERNET, тарҳи бевентилятор, режими нигоҳдорӣ ва гузариш ба пеш, интерфейси USB барои танзим, Ethernet Fast Навъ ва миқдори порт 8 x 10/100BASE-TX, сими TP, розеткаҳои RJ45, гузариши худкор, гуфтушуниди худкор, қутбияти худкор Интерфейсҳои бештар Таҷҳизоти барқ/сигнализатсия 1 x блоки терминали васлшаванда, интерфейси 6-пинии USB 1 x USB барои танзим...
-
Патчҳои саноатии модулии Hirschmann MIPP/AD/1L1P...
Тавсифи маҳсулот Маҳсулот: MIPP/AD/1L1P Конфигуратор: MIPP - Конфигуратори панели часпакҳои саноатии модулӣ Тавсифи маҳсулот Тавсифи MIPP™ як панели қатъкунӣ ва часпаккунии саноатӣ мебошад, ки имкон медиҳад кабелҳо қатъ карда шаванд ва ба таҷҳизоти фаъол, ба монанди коммутаторҳо пайваст карда шаванд. Тарҳи мустаҳками он пайвастҳоро дар қариб ҳама гуна замимаҳои саноатӣ муҳофизат мекунад. MIPP™ ҳамчун қуттии пайвасткунии нахӣ, панели часпакҳои мисӣ ё... меояд.


