Гузариш Hirschmann GRS105-16TX/14SFP-2HV-3AUR
Тавсифи мухтасар:
Тарҳи чандири коммутаторҳои GREYHOUND 105/106 онро ба дастгоҳи шабакавии ояндадор табдил медиҳад, ки метавонад дар баробари ниёзҳои паҳнои банд ва нерӯи шабакаи шумо таҳаввул ёбад. Бо тамаркуз ба дастрасии ҳадди аксар шабака дар шароити саноатӣ, ин коммутаторҳо ба шумо имкон медиҳанд, ки шумора ва намуди портҳои дастгоҳро интихоб кунед - ҳатто ба шумо имкон медиҳанд, ки силсилаи GREYHOUND 105/106-ро ҳамчун коммутатори сутунмӯҳра истифода баред.
Тафсилоти маҳсулот
Барчаспҳои маҳсулот
Санаи ҷашнӣ
Маҳсулот тавсиф
| Навъ | GRS105-16TX/14SFP-2HV-3AUR (Рамзи маҳсулот: GRS105-6F8F16TSGGY9HHSE3AURXX.X.XX) |
| Тавсиф | Силсилаи GREYHOUND 105/106, Калиди саноатии идорашаванда, тарҳи бевентилятор, васлкунии рафи 19 дюймӣ, мувофиқи IEEE 802.3, Тарроҳии 6x1/2.5GE +8xGE +16xGE |
| Версияи нармафзор | HiOS 9.4.01 |
| Рақами қисм | 942287014 |
| Навъ ва миқдори порт | Дар маҷмӯъ 30 порт, 6x слоти GE/2.5GE SFP + 8x слоти GE SFP + 16x портҳои FE/GE TX |
Бештар Интерфейсҳо
| Тамос бо манбаи барқ/сигнализатсия | Вуруди манбаи барқ 1: васлаки IEC, Тамос бо сигнал: блоки терминали васлаки 2-пинӣ, Вуруди манбаи барқ 2: васлаки IEC |
| Слоти корти SD | 1 x слоти корти SD барои пайваст кардани адаптери танзимоти худкор ACA31 |
| USB-C | 1 x USB-C (муштарӣ) барои идоракунии маҳаллӣ |
Шабака андоза - дарозӣ of кабел
| Ҷуфти печида (TP) | 0-100 м |
| Нахи ягона (SM) 9/125 µm | модулҳои SFP-ро бубинед |
| Нахи оптикии якмода (LH) 9/125 µm (трансивери масофаи дур) | модулҳои SFP-ро бубинед |
| Нахи бисёррежимӣ (MM) 50/125 µm | модулҳои SFP-ро бубинед |
| Нахи бисёррежимӣ (MM) 62.5/125 µm | модулҳои SFP-ро бубинед |
Шабака андоза - каскадӣ
| Топологияи хат - / ситора | ҳар гуна |
Қудрат талабот
| Шиддати корӣ | Вуруди таъминоти барқ 1: 110 - 240 VAC, 50 Гц - 60 Гц, Вуруди таъминоти барқ 2: 110 - 240 VAC, 50 Гц - 60 Гц |
| Истеъмоли барқ | Воҳиди асосӣ бо як манбаи барқ ҳадди аксар 35 Вт |
| Қувваи баромад дар BTU (IT)/соат | ҳадди аксар 120 |
Нармафзор
|
Гузариш | Омӯзиши мустақили VLAN, Фарсудашавии зуд, Вуруди суроғаҳои статикии яккастӣ/мултикастӣ, QoS / афзалияти порт (802.1D/p), афзалияти TOS/DSCP, Реҷаи эътимоди интерфейс, Идоракунии навбати CoS, Ташаккули навбат / паҳнои максималии навбат, Назорати ҷараён (802.3X), Ташаккули интерфейси баромад, Ҳифзи тӯфони воридшавӣ, Чорчӯбаҳои ҷумбо, VLAN (802.1Q), Реҷаи ноогоҳонаи VLAN, Протоколи бақайдгирии GARP VLAN (GVRP), VLAN-и овозӣ, Протоколи бақайдгирии бисёркастии GARP (GMRP), Ҷустуҷӯи IGMP/Querier барои VLAN (v1/v2/v3), Филтркунии номаълуми бисёркастӣ, Протоколи бақайдгирии бисёркаратаи VLAN (MVRP), Протоколи бақайдгирии бисёркаратаи MAC (MMRP), Протоколи бақайдгирии бисёркарата (MRP), Тасниф ва назорати IP Ingress DiffServ, Тасниф ва назорати IP Egress DiffServ, VLAN-и асоси протокол, VLAN-и асоси MAC, VLAN-и асоси зершабакаи IP |
| Иктидор | HIPER-Ring (Гузариши ҳалқа), Ҷамъоварии пайванд бо LACP, Нусхабардории пайванд, Протоколи захиравии медиа (MRP) (IEC62439-2), RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), Муҳофизони RSTP, VRRP, Пайгирии VRRP, HiVRRP (такмилдиҳии VRRP) |
| Идоракунӣ | Дастгирии дугонаи тасвирҳои нармафзор, TFTP, SFTP, SCP, LLDP (802.1AB), LLDP-MED, SSHv2, HTTP, HTTPS, Идоракунии IPv6, Домҳо, SNMP v1/v2/v3, Telnet, DNS Client, OPC-UA Server |
| Ташхис | Муайянкунии низоъи суроғаҳои идоракунӣ, Огоҳиномаи MAC, Тамос бо сигнал, Нишондиҳии ҳолати дастгоҳ, TCPDump, LED-ҳо, Syslog, Сабти доимӣ дар ACA, Мониторинги порт бо хомӯшкунии худкор, Муайянкунии пардаи пайванд, Муайянкунии аз ҳад зиёд, Муайянкунии номувофиқати дуплекс, Суръати пайванд ва мониторинги дуплекс, RMON (1,2,3,9), Оинаи порт 1:1, Оинаи порт 8:1, Оинаи порт N:1, Оинаи порт N:2, Маълумоти система, Худсанҷишҳо дар оғози хунук, Санҷиши кабели мисӣ, Идоракунии SFP, Муколамаи санҷиши конфигуратсия, Дампи коммутатор, Огоҳиномаи почтаи электронӣ, RSPAN, SFLOW, Оинаи VLAN, Муайянкунии низоъи суроғаҳо барои интерфейсҳои роҳнамоӣ |
| Конфигуратсия | Бекор кардани танзимоти худкор (баргардонидан), Танзимоти изи ангушт, Файли танзимоти матнӣ (XML), Танзимоти нусхабардорӣ дар сервери дурдаст ҳангоми захира кардан, Тоза кардани танзимот, аммо нигоҳ доштани танзимоти IP, Муштарии BOOTP/DHCP бо Танзимоти худкор, Сервери DHCP: барои як порт, Сервери DHCP: Ҳавзҳо барои як VLAN, Адаптери Танзимоти худкор ACA31 (корти SD), HiDiscovery, Релеи DHCP бо Варианти 82, Интерфейси сатри фармон (CLI), Скриптҳои CLI, Коркарди скрипти CLI тавассути ENVM ҳангоми боркунӣ, Дастгирии пурраи MIB, Кӯмаки ҳассос ба контекст, Идоракунии HTML5 |
|
Амният | Амнияти порти MAC, Идоракунии дастрасӣ дар асоси порт бо 802.1X, VLAN-и меҳмон/беэътибор, Сервери аутентификатсияи муттаҳидшуда (IAS), Таъиноти RADIUS VLAN, Пешгирии радди хизматрасонӣ, ACL-и дар асоси VLAN, ACL-и дар асоси VLAN, ACL-и дар асоси VLAN, ACL-и асосӣ, Дастрасӣ ба идоракунӣ, ки аз ҷониби VLAN маҳдуд карда шудааст, Нишондиҳии амнияти дастгоҳ, Пайгирии аудит, Сабти CLI, Идоракунии сертификати HTTPS, Дастрасии маҳдуд ба идоракунӣ, Баннери истифодаи мувофиқ, Сиёсати пароли танзимшаванда, Шумораи кӯшишҳои воридшавӣ, Сабти SNMP, Сатҳҳои гуногуни имтиёзҳо, Идоракунии корбари маҳаллӣ, Аутентификатсияи дурдаст тавассути RADIUS, Қулф кардани ҳисоби корбар, Тағйир додани парол ҳангоми воридшавии аввал, Таъиноти сиёсати RADIUS, Аутентификатсияи бисёрмуштарӣ барои як порт, Гузариши аутентификатсияи MAC, Имконоти формат барои гузариши аутентификатсияи MAC, Сноупинги DHCP, Ҳифзи манбаъи IP, Тафтиши динамикии ARP, LDAP, ACL-и дар асоси MAC, ACL-и дар асоси MAC, ACL-и дар асоси MAC, ACL-и дар асоси Ingress IPv4, ACL-и дар асоси IPv4, ACL-и дар асоси IPv4, Time-based Маҳдудкунии ҷараён дар асоси ACL, Egress VLAN ACL, ACL |
| Ҳамоҳангсозии вақт | Соати шаффофи дуқабата PTPv2, Соати сарҳадии PTPv2, BC бо то 8 синхронизатсия/с, Соати вақти воқеии буферӣ, Муштарии SNTP, Сервери SNTP |
| Профилҳои саноатӣ | Протоколи EtherNet/IP Протоколи Modbus TCP PROFINET |
| Дигар | Гузариши дастӣ бо кабел, хомӯш кардани барқ дар порт |
| Роҳнамоӣ | Ёвари IP/UDP, Роутинги пурра бо суръати симӣ, Интерфейсҳои роутер дар асоси порт, Интерфейсҳои роутер дар асоси VLAN, Интерфейси даврзанӣ, Филтри ICMP, Пахшҳои ба шабака нигаронидашуда, OSPFv2, RIP v1/v2, Кашфи роутери ICMP (IRDP), Роутинги статикии яккастӣ, ARP прокси, Пайгирии масири статикӣ |
| Роутинги бисёркастӣ | IGMP v1/v2/v3, Проксии IGMP (Роҳнамоии бисёрҷадвалӣ) |
Шароити муҳити зист
| Ҳарорати корӣ | -10 - +60 |
| Шарҳ | 1 013 941 |
| Ҳарорати нигоҳдорӣ/интиқол | -20 - +70 °C |
| Рутубати нисбӣ (ғайриконденсӣ) | 5-90% |
Сохтмони механикӣ
| Андозаҳо (П x Б x Т) | 444 x 44 x 355 мм |
| Вазн | 5 кг тахминӣ |
| Монтаж | Монтажи раф |
| Синфи муҳофизатӣ | IP30 |
Моделҳои дастраси гузариши силсилаи GREYHOUND Hirschmann GRS 105 106
GRS105-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS105-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR
GRS106-16TX/14SFP-1HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS106-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-3AUR
Маҳсулоти марбут
-
Калиди Hirschmann GRS105-24TX/6SFP-2HV-2A
Санаи таблиғотӣ Тавсифи маҳсулот Навъ GRS105-24TX/6SFP-2HV-2A (Рамзи маҳсулот: GRS105-6F8T16TSGGY9HHSE2A99XX.X.XX) Тавсиф GREYHOUND Силсилаи 105/106, Гузариши саноатии идорашаванда, тарҳи бе вентилятор, васлкунии рафи 19 дюймӣ, мувофиқи IEEE 802.3, 6x1/2.5GE +8xGE +16xGE Нармафзори тарроҳӣ Версия HiOS 9.4.01 Рақами қисм 942 287 002 Навъ ва миқдори порт Дар маҷмӯъ 30 порт, 6x ковокии SFP GE/2.5GE + 8x портҳои FE/GE TX + 16x FE/GE TX po...
-
HIRSCHMANN BRS30-1604OOOO-STCZ99HHSES Идорашаванда S...
Санаи фурӯш Силсилаи HIRSCHMANN BRS30 Моделҳои дастрас BRS30-0804OOOO-STCZ99HHSESXX.X.XX BRS30-1604OOOO-STCZ99HHSESXX.X.XX BRS30-2004OOOO-STCZ99HHSESXX.X.XX
-
Трансивери Hirschmann SFP-FAST MM/LC EEC
Санаи таблиғотӣ Тавсифи маҳсулот Навъ: SFP-FAST-MM/LC-EEC Тавсиф: SFP Трансивери нахи оптикии Fast-Ethernet MM, диапазони ҳарорати васеъ Рақами қисм: 942194002 Навъ ва миқдори порт: 1 x 100 Мбит/с бо пайвасткунаки LC Талаботи барқ Шиддати корӣ: таъминоти барқ тавассути гузариш Истеъмоли барқ: 1 Вт Шароити муҳити зист Ҳарорати корӣ: -40...
-
Воҳиди таъминоти барқии Hirschmann RPS 30
Санаи фурӯш Маҳсулот: Hirschmann RPS 30 Воҳиди таъминоти барқии роҳи оҳани DIN 24 V DC Тавсифи маҳсулот Навъ: RPS 30 Тавсиф: Воҳиди таъминоти барқии роҳи оҳани DIN 24 V DC Рақами қисм: 943 662-003 Интерфейсҳои бештар Вуруди шиддат: 1 x блоки терминалӣ, 3-пинӣ Баромади шиддат: 1 x блоки терминалӣ, 5-пинӣ Талаботи барқ Истеъмоли ҷараён: ҳадди аксар 0,35 А дар 296 ...
-
Hirschmann MACH104-16TX-PoEP идорашавандаи Gigabit Sw...
Тавсифи маҳсулот Маҳсулот: MACH104-16TX-PoEP Коммутатори 20-портии пурраи гигабитии 19" бо PoEP Тавсифи маҳсулот Тавсифи маҳсулот: Коммутатори кории саноатии 20-портии гигабитии Ethernet (16 порти GE TX PoEPlus, 4 порти омезиши GE SFP), идорашаванда, Software Layer 2 Professional, Коммутасияи нигоҳдорӣ ва интиқол, IPv6 Ready Рақами қисм: 942030001 Навъ ва миқдори порт: Дар маҷмӯъ 20 порт; 16x (10/100/1000 BASE-TX, RJ45) Po...
-
Hirschmann GRS106-16TX/14SFP-2HV-2A GREYHOUND ...
Санаи таблиғотӣ Тавсифи маҳсулот Навъ GRS106-16TX/14SFP-2HV-2A (Рамзи маҳсулот: GRS106-6F8F16TSGGY9HHSE2A99XX.X.XX) Тавсиф GREYHOUND Силсилаи 105/106, Гузариши саноатии идорашаванда, тарҳи бевентилятор, васлкунии рафи 19 дюймӣ, мувофиқи IEEE 802.3, 6x1/2.5/10GE +8x1/2.5GE +16xGE Версияи нармафзор HiOS 10.0.00 Рақами қисм 942 287 011 Навъ ва миқдори порт Дар маҷмӯъ 30 порт, 6x ковокии GE/2.5GE/10GE SFP(+) + 8x ковокии GE/2.5GE SFP + 16x...


