Гузариш Hirschmann GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR
Тавсифи мухтасар:
Тарҳи чандири коммутаторҳои GREYHOUND 105/106 онро ба дастгоҳи шабакавии ояндадор табдил медиҳад, ки метавонад дар баробари ниёзҳои паҳнои банд ва нерӯи шабакаи шумо таҳаввул ёбад. Бо тамаркуз ба дастрасии ҳадди аксар шабака дар шароити саноатӣ, ин коммутаторҳо ба шумо имкон медиҳанд, ки шумора ва намуди портҳои дастгоҳро интихоб кунед - ҳатто ба шумо имкон медиҳанд, ки силсилаи GREYHOUND 105/106-ро ҳамчун коммутатори сутунмӯҳра истифода баред.
Тафсилоти маҳсулот
Барчаспҳои маҳсулот
Санаи ҷашнӣ
Маҳсулот тавсиф
| Навъ | GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR (Рамзи маҳсулот: GRS105-6F8T16TSGGY9HHSE3AURXX.X.XX) |
| Тавсиф | Силсилаи GREYHOUND 105/106, Калиди саноатии идорашаванда, тарҳи бевентилятор, васлкунии рафи 19 дюймӣ, мувофиқи IEEE 802.3, Тарроҳии 6x1/2.5GE +8xGE +16xGE |
| Версияи нармафзор | HiOS 9.4.01 |
| Рақами қисм | 942287013 |
| Навъ ва миқдори порт | Дар маҷмӯъ 30 порт, 6 порти GE/2.5GE SFP + 8 порти FE/GE TX + 16 порти FE/GE TX |
Бештар Интерфейсҳо
| Тамос бо манбаи барқ/сигнализатсия | Вуруди манбаи барқ 1: васлаки IEC, Тамос бо сигнал: блоки терминали васлаки 2-пинӣ, Вуруди манбаи барқ 2: васлаки IEC |
| Слоти корти SD | 1 x слоти корти SD барои пайваст кардани адаптери танзимоти худкор ACA31 |
| USB-C | 1 x USB-C (муштарӣ) барои идоракунии маҳаллӣ |
Шабака андоза - дарозӣ of кабел
| Ҷуфти печида (TP) | 0-100 м |
| Нахи ягона (SM) 9/125 µm | модулҳои SFP-ро бубинед |
| Нахи оптикии якмода (LH) 9/125 µm (трансивери масофаи дур) | модулҳои SFP-ро бубинед |
| Нахи бисёррежимӣ (MM) 50/125 µm | модулҳои SFP-ро бубинед |
| Нахи бисёррежимӣ (MM) 62.5/125 µm | модулҳои SFP-ро бубинед |
Шабака андоза - каскадӣ
| Топологияи хат - / ситора | ҳар гуна |
Қудрат талабот
| Шиддати корӣ | Вуруди таъминоти барқ 1: 110 - 240 VAC, 50 Гц - 60 Гц, Вуруди таъминоти барқ 2: 110 - 240 VAC, 50 Гц - 60 Гц |
| Истеъмоли барқ | Воҳиди асосӣ бо як манбаи барқ ҳадди аксар 35 Вт |
| Қувваи баромад дар BTU (IT)/соат | ҳадди аксар 120 |
Нармафзор
|
Гузариш | Омӯзиши мустақили VLAN, Фарсудашавии зуд, Вуруди суроғаҳои статикии яккастӣ/мултикастӣ, QoS / афзалияти порт (802.1D/p), афзалияти TOS/DSCP, Реҷаи эътимоди интерфейс, Идоракунии навбати CoS, Ташаккули навбат / паҳнои максималии навбат, Назорати ҷараён (802.3X), Ташаккули интерфейси баромад, Ҳифзи тӯфони воридшавӣ, Чорчӯбаҳои ҷумбо, VLAN (802.1Q), Реҷаи ноогоҳонаи VLAN, Протоколи бақайдгирии GARP VLAN (GVRP), VLAN-и овозӣ, Протоколи бақайдгирии бисёркастии GARP (GMRP), Ҷустуҷӯи IGMP/Querier барои VLAN (v1/v2/v3), Филтркунии номаълуми бисёркастӣ, Протоколи бақайдгирии бисёркаратаи VLAN (MVRP), Протоколи бақайдгирии бисёркаратаи MAC (MMRP), Протоколи бақайдгирии бисёркарата (MRP), Тасниф ва назорати IP Ingress DiffServ, Тасниф ва назорати IP Egress DiffServ, VLAN-и асоси протокол, VLAN-и асоси MAC, VLAN-и асоси зершабакаи IP |
| Иктидор | HIPER-Ring (Гузариши ҳалқа), Ҷамъоварии пайванд бо LACP, Нусхабардории пайванд, Протоколи захиравии медиа (MRP) (IEC62439-2), RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), Муҳофизони RSTP, VRRP, Пайгирии VRRP, HiVRRP (такмилдиҳии VRRP) |
| Идоракунӣ | Дастгирии дугонаи тасвирҳои нармафзор, TFTP, SFTP, SCP, LLDP (802.1AB), LLDP-MED, SSHv2, HTTP, HTTPS, Идоракунии IPv6, Домҳо, SNMP v1/v2/v3, Telnet, DNS Client, OPC-UA Server |
| Ташхис | Муайянкунии низоъи суроғаҳои идоракунӣ, Огоҳиномаи MAC, Тамос бо сигнал, Нишондиҳии ҳолати дастгоҳ, TCPDump, LED-ҳо, Syslog, Сабти доимӣ дар ACA, Мониторинги порт бо хомӯшкунии худкор, Муайянкунии пардаи пайванд, Муайянкунии аз ҳад зиёд, Муайянкунии номувофиқати дуплекс, Суръати пайванд ва мониторинги дуплекс, RMON (1,2,3,9), Оинаи порт 1:1, Оинаи порт 8:1, Оинаи порт N:1, Оинаи порт N:2, Маълумоти система, Худсанҷишҳо дар оғози хунук, Санҷиши кабели мисӣ, Идоракунии SFP, Муколамаи санҷиши конфигуратсия, Дампи коммутатор, Огоҳиномаи почтаи электронӣ, RSPAN, SFLOW, Оинаи VLAN, Муайянкунии низоъи суроғаҳо барои интерфейсҳои роҳнамоӣ |
| Конфигуратсия | Бекор кардани танзимоти худкор (баргардонидан), Танзимоти изи ангушт, Файли танзимоти матнӣ (XML), Танзимоти нусхабардорӣ дар сервери дурдаст ҳангоми захира кардан, Тоза кардани танзимот, аммо нигоҳ доштани танзимоти IP, Муштарии BOOTP/DHCP бо Танзимоти худкор, Сервери DHCP: барои як порт, Сервери DHCP: Ҳавзҳо барои як VLAN, Адаптери Танзимоти худкор ACA31 (корти SD), HiDiscovery, Релеи DHCP бо Варианти 82, Интерфейси сатри фармон (CLI), Скриптҳои CLI, Коркарди скрипти CLI тавассути ENVM ҳангоми боркунӣ, Дастгирии пурраи MIB, Кӯмаки ҳассос ба контекст, Идоракунии HTML5 |
|
Амният | Амнияти порти MAC, Идоракунии дастрасӣ дар асоси порт бо 802.1X, VLAN-и меҳмон/беэътибор, Сервери аутентификатсияи муттаҳидшуда (IAS), Таъиноти RADIUS VLAN, Пешгирии радди хизматрасонӣ, ACL-и дар асоси VLAN, ACL-и дар асоси VLAN, ACL-и дар асоси VLAN, ACL-и асосӣ, Дастрасӣ ба идоракунӣ, ки аз ҷониби VLAN маҳдуд карда шудааст, Нишондиҳии амнияти дастгоҳ, Пайгирии аудит, Сабти CLI, Идоракунии сертификати HTTPS, Дастрасии маҳдуд ба идоракунӣ, Баннери истифодаи мувофиқ, Сиёсати пароли танзимшаванда, Шумораи кӯшишҳои воридшавӣ, Сабти SNMP, Сатҳҳои гуногуни имтиёзҳо, Идоракунии корбари маҳаллӣ, Аутентификатсияи дурдаст тавассути RADIUS, Қулф кардани ҳисоби корбар, Тағйир додани парол ҳангоми воридшавии аввал, Таъиноти сиёсати RADIUS, Аутентификатсияи бисёрмуштарӣ барои як порт, Гузариши аутентификатсияи MAC, Имконоти формат барои гузариши аутентификатсияи MAC, Сноупинги DHCP, Ҳифзи манбаъи IP, Тафтиши динамикии ARP, LDAP, ACL-и дар асоси MAC, ACL-и дар асоси MAC, ACL-и дар асоси MAC, ACL-и дар асоси Ingress IPv4, ACL-и дар асоси IPv4, ACL-и дар асоси IPv4, Time-based Маҳдудкунии ҷараён дар асоси ACL, Egress VLAN ACL, ACL |
| Ҳамоҳангсозии вақт | Соати шаффофи дуқабата PTPv2, Соати сарҳадии PTPv2, BC бо то 8 синхронизатсия/с, Соати вақти воқеии буферӣ, Муштарии SNTP, Сервери SNTP |
| Профилҳои саноатӣ | Протоколи EtherNet/IP Протоколи Modbus TCP PROFINET |
| Дигар | Гузариши дастӣ бо кабел, хомӯш кардани барқ дар порт |
| Роҳнамоӣ | Ёвари IP/UDP, Роутинги пурра бо суръати симӣ, Интерфейсҳои роутер дар асоси порт, Интерфейсҳои роутер дар асоси VLAN, Интерфейси даврзанӣ, Филтри ICMP, Пахшҳои ба шабака нигаронидашуда, OSPFv2, RIP v1/v2, Кашфи роутери ICMP (IRDP), Роутинги статикии яккастӣ, ARP прокси, Пайгирии масири статикӣ |
| Роутинги бисёркастӣ | IGMP v1/v2/v3, Проксии IGMP (Роҳнамоии бисёрҷадвалӣ) |
Шароити муҳити зист
| Ҳарорати корӣ | -10 - +60 |
| Шарҳ | 837 450 |
| Ҳарорати нигоҳдорӣ/интиқол | -20 - +70 °C |
| Рутубати нисбӣ (ғайриконденсӣ) | 5-90% |
Сохтмони механикӣ
| Андозаҳо (П x Б x Т) | 444 x 44 x 355 мм |
| Вазн | 5 кг тахминӣ |
| Монтаж | Монтажи раф |
| Синфи муҳофизатӣ | IP30 |
Моделҳои дастраси гузариши силсилаи GREYHOUND Hirschmann GRS 105 106
GRS105-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS105-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR
GRS106-16TX/14SFP-1HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS106-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-3AUR
Маҳсулоти марбут
-
Калиди Hirschmann BRS20-1000S2S2-STCZ99HHSES
Санаи таблиғ Хусусиятҳои техникӣ Тавсифи маҳсулот Тавсиф Гузариши саноатии идорашаванда барои DIN Rail, тарҳи бевентилятор Навъи нармафзор Ethernet Fast Версия HiOS 09.6.00 Навъ ва миқдори порт Дар маҷмӯъ 20 порт: 16x 10/100BASE TX / RJ45; 4x нахи 100Mbit/s; 1. Пайванди болоӣ: 2 x Слоти SFP (100 Mbit/s); 2. Пайванди болоӣ: 2 x Слоти SFP (100 Mbit/s) Интерфейсҳои бештар Контактҳои таъминоти барқ/сигнализатсия 1 x блоки терминали васлкунӣ...
-
Трансивери Hirschmann SFP-FAST MM/LC EEC
Санаи таблиғотӣ Тавсифи маҳсулот Навъ: SFP-FAST-MM/LC-EEC Тавсиф: SFP Трансивери нахи оптикии Fast-Ethernet MM, диапазони ҳарорати васеъ Рақами қисм: 942194002 Навъ ва миқдори порт: 1 x 100 Мбит/с бо пайвасткунаки LC Талаботи барқ Шиддати корӣ: таъминоти барқ тавассути гузариш Истеъмоли барқ: 1 Вт Шароити муҳити зист Ҳарорати корӣ: -40...
-
Калиди Hirschmann BRS20-1000M2M2-STCZ99HHSES
Санаи таблиғ Хусусиятҳои техникӣ Тавсифи маҳсулот Тавсиф Гузариши саноатии идорашаванда барои DIN Rail, тарҳи бевентилятор Навъи Ethernet Fast Намуд ва миқдори порт Дар маҷмӯъ 10 порт: 8x 10/100BASE TX / RJ45; 2x нахи 100Mbit/s; 1. Пайванди болоӣ: 1 x 100BASE-FX, MM-SC; 2. Пайванди болоӣ: 1 x 100BASE-FX, MM-SC Интерфейсҳои бештар Контактҳои таъминоти барқ/сигнализатсия 1 x блоки терминали васлшаванда, вуруди рақамии 6-пинӣ 1 x терминали васлшаванда...
-
Гузариш Hirschmann GRS1030-16T9SMMZ9HHSE2S
Муқаддима Маҳсулот: GRS1030-16T9SMZ9HHSE2SXX.X.XX Конфигуратор: Конфигуратори GREYHOUND 1020/30 Конфигуратори коммутатор Тавсифи маҳсулот Тавсиф Коммутатори зуд, гигабитии Ethernet, васлкунии 19 дюймаи рафӣ, бе вентилятор Тарҳрезӣ мувофиқи IEEE 802.3, нармафзори интиқоли нигоҳдорӣ ва пешбурд Версияи HiOS 07.1.08 Навъ ва миқдори портҳо Дар маҷмӯъ то 28 x 4 портҳои Ethernet Fast, Gigabit Ethernet Combo; Воҳиди асосӣ: 4 FE, GE a...
-
Хиршманн MAR1030-4OTTTTTTTTTTTTTMMMMMMMMVVVSM...
Тавсиф Тавсифи маҳсулот Тавсиф Гузариши Ethernet Fast/Gigabit, ки аз ҷониби саноатӣ мувофиқи IEEE 802.3 идора карда мешавад, васлкунии 19 дюймаи рафӣ, бе вентилятор, гузариши нигоҳдорӣ ва пешбурд Навъ ва миқдори порт Дар маҷмӯъ 4 порти Ethernet Fast Gigabit ва 24 порти GE 1 - 4: 1000BASE-FX, слоти SFP \\\ FE 1 ва 2: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 3 ва 4: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 5 ва 6:10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 7 ва 8: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 9 ...
-
Калиди Hirschmann DRAGON MACH4000-48G+4X-L2A
Санаи таблиғотӣ Тавсифи маҳсулот Навъ: DRAGON MACH4000-48G+4X-L2A Ном: DRAGON MACH4000-48G+4X-L2A Тавсиф: Калиди пурраи гигабитии Ethernet Backbone бо манбаи барқи эҳтиётии дохилӣ ва то 48x портҳои GE + 4x 2.5/10 GE, тарҳи модулӣ ва хусусиятҳои пешрафтаи HiOS Layer 2 Версияи нармафзор: HiOS 09.0.06 Рақами қисм: 942154001 Навъ ва миқдори порт: Дар маҷмӯъ то 52 порт, 4 порти собит дар воҳиди асосӣ: 4x 1/2.5/10 GE SFP+...


